Schowaj treść
21 °C

Masaże

Klasyczny

Całe ciało do 1 godziny 230 zł
Plecy do 30 min 160 zł
Nogi do 30 min 160 zł

Relaksacyjny

Całe ciało do 1 godziny 200 zł
Plecy do 30 min 140 zł
Nogi do 30 min 140 zł

Leczniczy/sportowy

Całe ciało do 1 godziny 260 zł
Plecy do 30 min 180 zł
Nogi do 30 min 180 zł


Każdy masaż może być wykonany z oliwką marki CLARINS lub YONELLE. Dodatkowy koszt  to 20 zł.

MASAŻ KAMIENIAMI WULKANICZNYMI

Kamienie pochodzenia wulkanicznego charakteryzują się znakomitym współczynnikiem magazynowania ciepła, co pozwala na wykonywanie masażu zarówno rozgrzanymi,
jak i oziębionymi kamieniami. W kontakcie z ciałem oddają swoją wartościową energię przywracając jej prawidłowy przepływ w głównych kanałach i czakrach energetycznych ciała. Głęboko rozgrzewają organizm, przyśpieszają krążenie krwi, rozluźniają napięcia mięśniowe, działają relaksująco i odprężająco na całe ciało. Zabieg z użyciem kamieni polecany jest osobom zestresowanym, przemęczonym, o podwyższonym napięciu mięśniowym.

CZAS TRWANIA ZABIEGU: 55 MINUT                Cena: 250 zł

 

MASAŻ STEMPLAMI NA ŁÓŻKU SANDOR

Sandor to łóżko do masażu, wypełnione ciepłym piaskiem. Każdy z nas rozkoszuje się ciepłym piaskiem na plaży, a my przenieśliśmy nadmorskie plaże do gabinetu Siedliska Morena. Suchy i delikatny przepływ ciepła wokół zanurzonego w piasku ciała skutkuje intensywnym, głębokim uczuciem relaksu bez negatywnego wpływu na układ krążenia. Ponadto masaż stemplami z ciepłym piaskiem przyczynia się do miejscowych impulsów cieplnych, aktywizuje różne strefy skóry i stymuluje cyrkulację krwi, jak również usuwa zbędne produkty przemiany materii.

CZAS TRWANIA ZABIEGU: 55 MINUT                Cena: 250 zł

 

Newsletter

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij