Schowaj treść
13 °C

Siedlisko Morena

Siedlisko Morena to kawałek mazurskiego raju, dyskretnie usytuowany na pagórkowatym półwyspie nad Jeziorem Ułówki. Okolice należą do Mazur Garbatych Pojezierza Mazurskiego, krainy nie do końca znanej i odkrytej przez turystów. Największymi atutami obszaru jest wspaniały mikroklimat oraz duże obszary leśne i wodne, w których miłośnicy spokoju znajdą wymarzone warunki do odpoczynku i poznawania piękna nieskażonej przez cywilizację przyrody.

Unikalna architektura Siedliska nawiązuje do oryginalnego wiejskiego dworku. Nasze wnętrza dostarczają odrobinę luksusu, przy jednoczesnym utrzymaniu tradycyjnego, mazurskiego i rustykalnego stylu. Oferujemy wspaniale urządzone pokoje, pełne ciepła i ciszy sale kominkowe, restaurację z potrawami, które zadowolą nawet najbardziej wybredne podniebienia, grill z ogniskiem, wellness&beauty dla ciała i zmysłów, basen, korty tenisowe, przystań oraz hektary pięknej zieleni. Goszcząc w Siedlisku Morena obcować będą Państwo z niepowtarzalną, dziewiczą naturą, a także korzystać z uroków tradycyjnej, mazurskiej gościnności.

Nie sposób w kilku słowach oddać uroku tego miejsca, dlatego gorąco namawiamy, aby tu przyjechać, zobaczyć i tak jak my – pokochać...

MAPA TERENU

Newsletter

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij